چرا باید ممبر آفلاین بخریم و آیا این کار درستی  است ؟

ببینید دوستان باید بپذیریم که متاسفانه کاربران ، امروزه به کانال های با ممبر پایین حتی با وجود بهترین و باکیفیت ترین مطالب ، اهمیتی نمیدن و ترجیح میدن تا در کانال های ممبر بالا عضو بشن و این متاسفانه کمی قدرناشناسی هست از زحماتی که یک مدیر برای تهیه مطالب اش می کشه .

از طرفی یکی از راه های افزایش ممبر شرکت در تبادل هست و همه خوب میدونیم که باز هم در این تبادلات ، کانال های ممبر بالا هستن که رشد می کنند و همین اندک ممبر های کانال های کم ممبر رو هم به سمت خودشون می کشن.

 اما حالا چاره چیست ؟

2 راه وجود داره  یکی صرف هزینه های گزاف و تبلیغ کردن کانال خودتون در کانال های با ممبر بالا که واقعا هزینه های سرسام آوری دارن و بازدهی شون هم نهایتا 50 -60 ممبر هست . (تجربه شخصی بنده در تبلیغ در کانال 200 کا ) البته اگر هزینه های زیاد بکنید و در چندین کانال تبلیغات انجام بدین شاید به نتیجه مناسب برسید .

اما راه دوم این هست که ما با استفاده از ممبر های آفلاین ، اعضای کانالمون رو ببریم بالا تا اولا در تبادلات جایگاه بهتری داشته باشیم و ثانیا اعتبار کانال ما  بالاتر برود تا کاربران اعتماد بیش تری بکنند و از کانال ما لفت ندن و در ادامه با بالا بردن کیفیت مطالب ممبر ها حقیقی به کانال ما اضافه شوند و عملا ممبر های آفلاین پلی برای حضور ممبر های حقیقی می شوند .

در انتها باید عرض کنم که " صلاح مملکت خویش خسروان دانند " و این شمایید که تصمیم می گیرید تا چگونه به پیشرفت خود سرعت بدهید .

منبع : افزایش ممبرتلگرام فیک |فیک ممبر
برچسب ها : ممبر ,کانال ,هزینه ,مطالب ,آفلاین ,ممبر بالا